CDRH127NP-330MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH127NP-330MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH127NP-330MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 33UH 3A 64.8 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH127NP-330MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH127NP-330MC
Številka dela CDRH127NP-330MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 33UH 3A 64.8 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 70600 pcs Podatkovni list CDRH127NP-330MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH127
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1467-6 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 33µH Shielded Inductor 3A 64.8 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 64.8 mOhm Max Trenutna ocena 3A