CDRH12D58RNP-331MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH12D58RNP-331MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 900MA 544 MOHM
Podatkovni listi: CDRH12D58RNP-331MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH12D58RNP-331MC
Številka dela CDRH12D58RNP-331MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 330UH 900MA 544 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 66129 pcs Podatkovni list CDRH12D58RNP-331MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.472" W (12.00mm x 12.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH12D58R
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Shielded Inductor 900mA 544 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 544 mOhm Max Trenutna ocena 900mA
Tok - nasičenost 1.22A