CDRH2D09CNP-3R3NC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH2D09CNP-3R3NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 900MA 174 MOHM
Podatkovni listi: CDRH2D09CNP-3R3NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH2D09CNP-3R3NC
Številka dela CDRH2D09CNP-3R3NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 3.3UH 900MA 174 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143958 pcs Podatkovni list CDRH2D09CNP-3R3NC.pdf
Tip - Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH2D09C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 3.3µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3µH Shielded Inductor 900mA 174 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 174 mOhm Max Trenutna ocena 900mA
Tok - nasičenost 500mA