CDRH2D09NP-6R8MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH2D09NP-6R8MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH2D09NP-6R8MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 530MA 340 MOHM
Podatkovni listi: CDRH2D09NP-6R8MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH2D09NP-6R8MC
Številka dela CDRH2D09NP-6R8MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 530MA 340 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 188189 pcs Podatkovni list CDRH2D09NP-6R8MC.pdf
Tip - Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH2D09
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1948-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 530mA 340 mOhm Nonstandard
DC Resistance (DCR) 340 mOhm Trenutna ocena 530mA
Tok - nasičenost 330mA