CDRH2D14NP-2R7NC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH2D14NP-2R7NC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH2D14NP-2R7NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 1.4A 106 MOHM
Podatkovni listi: CDRH2D14NP-2R7NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH2D14NP-2R7NC
Številka dela CDRH2D14NP-2R7NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.7UH 1.4A 106 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 115406 pcs Podatkovni list CDRH2D14NP-2R7NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH2D14
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1951-2 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 2.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.061" (1.55mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 2.7µH Shielded Inductor 1.4A 106 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 106 mOhm Max
Trenutna ocena 1.4A Tok - nasičenost 1.35A