CDRH3D18NP-2R2NC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH3D18NP-2R2NC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH3D18NP-2R2NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2A 63 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH3D18NP-2R2NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH3D18NP-2R2NC
Številka dela CDRH3D18NP-2R2NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 2A 63 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187859 pcs Podatkovni list CDRH3D18NP-2R2NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH3D18
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1993-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Inductor 2A 63 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 63 mOhm Max Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 1.8A