CDRH3D23NP-5R6PC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH3D23NP-5R6PC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 1.8A 75 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH3D23NP-5R6PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH3D23NP-5R6PC
Številka dela CDRH3D23NP-5R6PC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 5.6UH 1.8A 75 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 147782 pcs Podatkovni list CDRH3D23NP-5R6PC.pdf
Tip - Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH3D23
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 5.6µH Shielded Inductor 1.8A 75 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max Trenutna ocena 1.8A
Tok - nasičenost 1.1A