CDRH4D11NP-150MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH4D11NP-150MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 630MA 460 MOHM
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH4D11NP-150MC
Številka dela CDRH4D11NP-150MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 15UH 630MA 460 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 187650 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.165" L x 0.165" W (4.20mm x 4.20mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH4D11
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 15µH Shielded Inductor 630mA 460 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 460 mOhm Max
Trenutna ocena 630mA Tok - nasičenost 530mA