CDRH4D18CLDNP-1R1PC
pregled izdelka
Številka dela: CDRH4D18CLDNP-1R1PC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.1UH 3.5A 24 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH4D18CLDNP-1R1PC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH4D18CLDNP-1R1PC
Številka dela CDRH4D18CLDNP-1R1PC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1.1UH 3.5A 24 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 217402 pcs Podatkovni list CDRH4D18CLDNP-1R1PC.pdf
Tip - Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH4D18C/LD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.1µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.1µH Shielded Inductor 3.5A 24 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 24 mOhm Max Trenutna ocena 3.5A
Tok - nasičenost 2.1A