CDRH4D18CNP-6R8PC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH4D18CNP-6R8PC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH4D18CNP-6R8PC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.05A 125 MOHM
Podatkovni listi: CDRH4D18CNP-6R8PC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH4D18CNP-6R8PC
Številka dela CDRH4D18CNP-6R8PC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 1.05A 125 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206997 pcs Podatkovni list CDRH4D18CNP-6R8PC.pdf
Tip - Toleranca ±25%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.193" L x 0.193" W (4.90mm x 4.90mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH4D18C
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-2020-2 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 12 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 1.05A 125 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 125 mOhm Max Trenutna ocena 1.05A