CDRH4D28-680NC
pregled izdelka
Številka dela: CDRH4D28-680NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 350MA 699 MOHM
Podatkovni listi: CDRH4D28-680NC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH4D28-680NC
Številka dela CDRH4D28-680NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 350MA 699 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4393 pcs Podatkovni list CDRH4D28-680NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.185" W (4.70mm x 4.70mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH4D28
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Shielded Inductor 350mA 699 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 699 mOhm Max Trenutna ocena 350mA