CDRH5D16NP-680MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH5D16NP-680MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH5D16NP-680MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 500MA 860 MOHM
Podatkovni listi: CDRH5D16NP-680MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH5D16NP-680MC
Številka dela CDRH5D16NP-680MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 500MA 860 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 143552 pcs Podatkovni list CDRH5D16NP-680MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.220" L x 0.220" W (5.60mm x 5.60mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH5D16
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Shielded Inductor 500mA 860 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 860 mOhm Max Trenutna ocena 500mA
Tok - nasičenost 550mA