CDRH62B-270MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH62B-270MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH62B-270MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 27UH 660MA 380 MOHM
Podatkovni listi: CDRH62B-270MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH62B-270MC
Številka dela CDRH62B-270MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 27UH 660MA 380 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5275 pcs Podatkovni list CDRH62B-270MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH62
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1159-1 delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 27µH Shielded Inductor 660mA 380 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 380 mOhm Max
Trenutna ocena 660mA Tok - nasičenost -