CDRH6D38-680NC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH6D38-680NC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH6D38-680NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 750MA 234 MOHM
Podatkovni listi: CDRH6D38-680NC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH6D38-680NC
Številka dela CDRH6D38-680NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 750MA 234 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4247 pcs Podatkovni list CDRH6D38-680NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH6D38
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Shielded Inductor 750mA 234 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 234 mOhm Max Trenutna ocena 750mA