CDRH73NP-101MC-B
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH73NP-101MC-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH73NP-101MC-B
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100UH 500MA 790 MOHM
Podatkovni listi: CDRH73NP-101MC-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH73NP-101MC-B
Številka dela CDRH73NP-101MC-B Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 100UH 500MA 790 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 119414 pcs Podatkovni list CDRH73NP-101MC-B.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH73
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.134" (3.40mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Shielded Inductor 500mA 790 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 790 mOhm Max Trenutna ocena 500mA