CDRH74-120MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH74-120MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH74-120MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 12UH 1.71A 58 MOHM SMD
Podatkovni listi: CDRH74-120MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH74-120MC
Številka dela CDRH74-120MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 12UH 1.71A 58 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5659 pcs Podatkovni list CDRH74-120MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH74
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1174-2
CDRH74120MC
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 12µH Shielded Inductor 1.71A 58 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 58 mOhm Max
Trenutna ocena 1.71A Tok - nasičenost -