CDRH74NP-151MC-B
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH74NP-151MC-B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH74NP-151MC-B
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 150UH 460MA 880 MOHM
Podatkovni listi: CDRH74NP-151MC-B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH74NP-151MC-B
Številka dela CDRH74NP-151MC-B Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 150UH 460MA 880 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 151206 pcs Podatkovni list CDRH74NP-151MC-B.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH74
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1506-2
CDRH74NP-151MC
CDRH74NP-151MC-ND
CDRH74NP151MCB
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Shielded Inductor 460mA 880 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 880 mOhm Max Trenutna ocena 460mA