CDRH8D28NP-680NC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRH8D28NP-680NC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRH8D28NP-680NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 68UH 980MA 286 MOHM
Podatkovni listi: CDRH8D28NP-680NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRH8D28NP-680NC
Številka dela CDRH8D28NP-680NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 68UH 980MA 286 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 128375 pcs Podatkovni list CDRH8D28NP-680NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRH8D28
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 68µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 68µH Shielded Inductor 980mA 286 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 286 mOhm Max Trenutna ocena 980mA
Tok - nasičenost 920mA