CDRR157NP-1R3MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRR157NP-1R3MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.3UH 9.2A 5.7 MOHM
Podatkovni listi: CDRR157NP-1R3MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRR157NP-1R3MC
Številka dela CDRR157NP-1R3MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1.3UH 9.2A 5.7 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79029 pcs Podatkovni list CDRR157NP-1R3MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.591" W (18.50mm x 15.00mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRR157
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1.3µH Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.3µH Shielded Inductor 9.2A 5.7 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5.7 mOhm Max Trenutna ocena 9.2A
Tok - nasičenost 17A