CDRR75NP-471MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CDRR75NP-471MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CDRR75NP-471MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 470UH 380MA 1.416 OHM
Podatkovni listi: CDRR75NP-471MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CDRR75NP-471MC
Številka dela CDRR75NP-471MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 470UH 380MA 1.416 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 121559 pcs Podatkovni list CDRR75NP-471MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.272" L x 0.272" W (6.90mm x 6.90mm)
Ščitenje Shielded Serija CDRR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1683-2
CDRR75NP471MC
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 470µH Shielded Inductor 380mA 1.416 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.416 Ohm Max
Trenutna ocena 380mA Tok - nasičenost 200mA