CEP12D38-4R0MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CEP12D38-4R0MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4UH 8A 12.1 MOHM SMD
Podatkovni listi: CEP12D38-4R0MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CEP12D38-4R0MC
Številka dela CEP12D38-4R0MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 4UH 8A 12.1 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4368 pcs Podatkovni list CEP12D38-4R0MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Shielded Serija CEP12D38
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1109-2
CEP12D384R0MC
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 4µH
Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 4µH Shielded Inductor 8A 12.1 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 12.1 mOhm Max
Trenutna ocena 8A Tok - nasičenost 7.2A