CLS4D23B-2R2NC
pregled izdelka
Številka dela: CLS4D23B-2R2NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2.71A 65 MOHM
Podatkovni listi: CLS4D23B-2R2NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLS4D23B-2R2NC
Številka dela CLS4D23B-2R2NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.2UH 2.71A 65 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 102537 pcs Podatkovni list CLS4D23B-2R2NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija CLS4D23B
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 2.71A 65 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max Trenutna ocena 2.71A
Tok - nasičenost 1.48A