CLS4D28NP-5R2NC
pregled izdelka
Številka dela: CLS4D28NP-5R2NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.2UH 1.8A SMD
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLS4D28NP-5R2NC
Številka dela CLS4D28NP-5R2NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 5.2UH 1.8A SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 101385 pcs Podatkovni list
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.189" W (5.00mm x 4.80mm)
Ščitenje Shielded Serija CLS4D28
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost 5.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 5.2µH Shielded Inductor 1.8A Nonstandard DC Resistance (DCR) -
Trenutna ocena 1.8A Tok - nasičenost 1.2A