CLS6D23NP-101NC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CLS6D23NP-101NC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100UH 240MA 1.05 OHM
Podatkovni listi: CLS6D23NP-101NC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CLS6D23NP-101NC
Številka dela CLS6D23NP-101NC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 100UH 240MA 1.05 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 109704 pcs Podatkovni list CLS6D23NP-101NC.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.264" L x 0.264" W (6.70mm x 6.70mm)
Ščitenje Unshielded Serija CLS6D23
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.098" (2.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Inductor 240mA 1.05 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max Trenutna ocena 240mA
Tok - nasičenost 390mA