CMD4D11NP-4R7MC
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMD4D11NP-4R7MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 750MA 216 MOHM
Podatkovni listi: CMD4D11NP-4R7MC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMD4D11NP-4R7MC
Številka dela CMD4D11NP-4R7MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 4.7UH 750MA 216 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91750 pcs Podatkovni list CMD4D11NP-4R7MC.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.169" L x 0.161" W (4.30mm x 4.10mm)
Ščitenje Unshielded Serija CMD4D11
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura - Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 750mA 216 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 216 mOhm Max Trenutna ocena 750mA