CR54NP-101KC
Sumida CorporationSumida Corporation
CR54NP-101KC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CR54NP-101KC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 100UH 520MA 700 MOHM
Podatkovni listi: CR54NP-101KC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CR54NP-101KC
Številka dela CR54NP-101KC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 100UH 520MA 700 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 165914 pcs Podatkovni list CR54NP-101KC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija CR54
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-2207-2
CR54NP-101KCTR
CR54NP-101KCTR-ND
delovna temperatura -40°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.191" (4.85mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 700 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 700 mOhm Max Trenutna ocena 520mA