CR75-6R8MC
Sumida CorporationSumida Corporation
CR75-6R8MC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CR75-6R8MC
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 2.7A 36.4 MOHM
Podatkovni listi: CR75-6R8MC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije CR75-6R8MC
Številka dela CR75-6R8MC Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 6.8UH 2.7A 36.4 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5253 pcs Podatkovni list CR75-6R8MC.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" L x 0.276" W (7.80mm x 7.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija CR75
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 308-1266-2
CR756R8MC
delovna temperatura -30°C ~ 100°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.217" (5.50mm) Frekvenca - Samozadostna 19.6MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 2.7A 36.4 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 36.4 mOhm Max
Trenutna ocena 2.7A Tok - nasičenost -
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CR75-471KC
CR75-471KC
Proizvajalci: Sumida Corporation
Opis: FIXED IND 470UH 340MA 1.96 OHM