RCH106NP-331K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH106NP-331K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 330UH 620MA 1.1 OHM TH
Podatkovni listi: RCH106NP-331K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH106NP-331K
Številka dela RCH106NP-331K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 330UH 620MA 1.1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 104202 pcs Podatkovni list RCH106NP-331K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-106
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 330µH Unshielded Inductor 620mA 1.1 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Trenutna ocena 620mA