RCH108NP-2R7M
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH108NP-2R7M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 7.2A 9.6 MOHM TH
Podatkovni listi: RCH108NP-2R7M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH108NP-2R7M
Številka dela RCH108NP-2R7M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 2.7UH 7.2A 9.6 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94884 pcs Podatkovni list RCH108NP-2R7M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-108
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 2.7µH Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 7.2A 9.6 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 9.6 mOhm Max Trenutna ocena 7.2A