RCH108NP-8R2M
pregled izdelka
Številka dela: RCH108NP-8R2M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 5A 17 MOHM TH
Podatkovni listi: RCH108NP-8R2M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCH108NP-8R2M
Številka dela RCH108NP-8R2M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 8.2UH 5A 17 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 94859 pcs Podatkovni list RCH108NP-8R2M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-108
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 8.2µH Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 5A 17 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 17 mOhm Max Trenutna ocena 5A