RCH110NP-271K
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCH110NP-271K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 270UH 1A 400 MOHM TH
Podatkovni listi: RCH110NP-271K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCH110NP-271K
Številka dela RCH110NP-271K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 270UH 1A 400 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86043 pcs Podatkovni list RCH110NP-271K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-110
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 270µH Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.4MHz natančen opis 270µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 400 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max Trenutna ocena 1A