RCH895NP-182K
pregled izdelka
Številka dela: RCH895NP-182K
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 1.8MH 170MA 3.21 OHM
Podatkovni listi: RCH895NP-182K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCH895NP-182K
Številka dela RCH895NP-182K Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 1.8MH 170MA 3.21 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 132198 pcs Podatkovni list RCH895NP-182K.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija RCH-895
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 1.8mH Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 170mA 3.21 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 3.21 Ohm Max Trenutna ocena 170mA
Tok - nasičenost 210mA