RCR108DNP-180M
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCR108DNP-180M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 18UH 2.1A 80 MOHM TH
Podatkovni listi: RCR108DNP-180M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCR108DNP-180M
Številka dela RCR108DNP-180M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 18UH 2.1A 80 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4959 pcs Podatkovni list RCR108DNP-180M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija RCR-108D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.335" (8.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 18.7MHz natančen opis 18µH Shielded Inductor 2.1A 80 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 80 mOhm Max Trenutna ocena 2.1A