RCR110DNP-390L
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCR110DNP-390L
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 39UH 1.8A 76 MOHM TH
Podatkovni listi: RCR110DNP-390L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCR110DNP-390L
Številka dela RCR110DNP-390L Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 39UH 1.8A 76 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80366 pcs Podatkovni list RCR110DNP-390L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Ščitenje Shielded Serija RCR-110D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 39µH Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 39µH Shielded Inductor 1.8A 76 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 76 mOhm Max Trenutna ocena 1.8A