RCR1616NP-150M
pregled izdelka
Številka dela: RCR1616NP-150M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 15UH 6.2A 14.5 MOHM TH
Podatkovni listi: RCR1616NP-150M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCR1616NP-150M
Številka dela RCR1616NP-150M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 15UH 6.2A 14.5 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56204 pcs Podatkovni list RCR1616NP-150M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.630" Dia (16.00mm)
Ščitenje Shielded Serija RCR1616
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -30°C ~ 100°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 15µH Višina - sedež (maks.) 0.650" (16.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 15µH Shielded Inductor 6.2A 14.5 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 14.5 mOhm Max Trenutna ocena 6.2A
Tok - nasičenost 7.1A