RCR664DNP-3R9M
pregled izdelka
Številka dela: RCR664DNP-3R9M
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 3.9UH 2A 50 MOHM TH
Podatkovni listi: RCR664DNP-3R9M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RCR664DNP-3R9M
Številka dela RCR664DNP-3R9M Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 3.9UH 2A 50 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125511 pcs Podatkovni list RCR664DNP-3R9M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija RCR-664D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 3.9µH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.9µH Shielded Inductor 2A 50 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Trenutna ocena 2A