RCR875DNP-5R6L
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RCR875DNP-5R6L
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 2.82A 39 MOHM TH
Podatkovni listi: RCR875DNP-5R6L.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RCR875DNP-5R6L
Številka dela RCR875DNP-5R6L Proizvajalec Sumida Corporation
Opis FIXED IND 5.6UH 2.82A 39 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114345 pcs Podatkovni list RCR875DNP-5R6L.pdf
Tip - Toleranca ±15%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Shielded Serija RCR-875D
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.52MHz
Induktivnost 5.6µH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 5.6µH Shielded Inductor 2.82A 39 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 39 mOhm Max Trenutna ocena 2.82A