UU10LF-B333
Sumida CorporationSumida Corporation
Sumida Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: UU10LF-B333
Proizvajalec / znamka: Sumida Corporation
Opis izdelka CMC 33MH 200MA 2LN TH
Podatkovni listi: UU10LF-B333.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije UU10LF-B333
Številka dela UU10LF-B333 Proizvajalec Sumida Corporation
Opis CMC 33MH 200MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 118404 pcs Podatkovni list UU10LF-B333.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.669" W (18.50mm x 17.00mm) Serija UU
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin delovna temperatura -
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Induktivnost @ Frekvenca 33mH @ 1kHz Višina (maks.) 0.906" (23.00mm)
Vrsta filtra Power Line Lastnosti -
natančen opis 33mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 5.74 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 5.74 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 200mA Odobritve -