XZ89S1-NC22BC
SunLEDSunLED
XZ89S1-NC22BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: XZ89S1-NC22BC
Proizvajalec / znamka: SunLED
Opis izdelka LED WHITE CLEAR 2SMD R/A
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije XZ89S1-NC22BC
Številka dela XZ89S1-NC22BC Proizvajalec SunLED
Opis LED WHITE CLEAR 2SMD R/A Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5545 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - vrh - Valovna dolžina - prevladujoča -
Napetost - naprej (Vf) (Typ) 3.3V Kotni kot 120°
Paket naprave za dobavitelja 2-SMD Velikost / dimenzija 2.86mm L x 1.40mm W
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2-SMD, J-Lead Druga imena Q8708879
Tip montaže Surface Mount, Right Angle Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Millicandela Ocena 1690mcd Preglednost objektiva Clear
Stil / velikost objektiva Rectangle with Flat Top, 2.20mm x 0.56mm Barva objektiva Colorless
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina (maks.) 0.80mm
Lastnosti - natančen opis White LED Indication - Discrete 3.3V 2-SMD, J-Lead
Tok - preskus 20mA Konfiguracija Standard
Barva White
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C513A-MSN-CW0Z0232
C513A-MSN-CW0Z0232
Proizvajalci: Cree
Opis: LED WARM WHITE CLEAR 5MM T/H