A1259MBT-TC
SunonSunon
A1259MBT-TC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: A1259MBT-TC
Proizvajalec / znamka: Sunon
Opis izdelka FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM
Podatkovni listi: 1.A1259MBT-TC.pdf2.A1259MBT-TC.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije A1259MBT-TC
Številka dela A1259MBT-TC Proizvajalec Sunon
Opis FAN AXIAL 254X89MM 115VAC TERM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4955 pcs Podatkovni list 1.A1259MBT-TC.pdf2.A1259MBT-TC.pdf
Premer 89.00mm Utež 4.4 lbs (2kg)
Napetostni razpon 80 ~ 125VAC Napetost - ocenjena 115VAC
Prekinitev 2 Terminals Statični tlak 0.360 in H2O (89.6 Pa)
Velikost / dimenzija Round - 254mm Dia Serija A
RPM 1600 RPM Moč (Watts) 23.00W
Druga imena 259-1110
A1259-MBT-TC
A1259MBTTC
Z115P0M9B2T--S
delovna temperatura 14 ~ 176°F (-10 ~ 80°C)
Hrup 52.0 dB(A) Material - okvir Aluminum
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. 50000 Hrs @ 25°C
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.230A Vrsta ležaja Ball