KD1205PFB3 H
SunonSunon
KD1205PFB3 H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KD1205PFB3 H
Proizvajalec / znamka: Sunon
Opis izdelka FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.KD1205PFB3 H.pdf2.KD1205PFB3 H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KD1205PFB3 H
Številka dela KD1205PFB3 H Proizvajalec Sunon
Opis FAN AXIAL 50X10.5MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5272 pcs Podatkovni list 1.KD1205PFB3 H.pdf2.KD1205PFB3 H.pdf
Premer 10.50mm Utež 0.051 lb (23.13g)
Napetostni razpon 5 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.080 in H2O (19.9 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 50mm L x 50mm H Serija KD
RPM 4200 RPM Moč (Watts) 800mW
Druga imena 259-1194
K1250PFH34---RH
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 24.3 dB(A) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.070A Vrsta ležaja Ball