KD1206PHS3-H
SunonSunon
Sunon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KD1206PHS3-H
Proizvajalec / znamka: Sunon
Opis izdelka FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.KD1206PHS3-H.pdf2.KD1206PHS3-H.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KD1206PHS3-H
Številka dela KD1206PHS3-H Proizvajalec Sunon
Opis FAN AXIAL 60X15MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5292 pcs Podatkovni list 1.KD1206PHS3-H.pdf2.KD1206PHS3-H.pdf
Premer 15.00mm Utež 0.086 lb (39.01g)
Napetostni razpon 8 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.120 in H2O (29.9 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 60mm L x 60mm H Serija KD
RPM 3000 RPM Moč (Watts) 700mW
Druga imena K1260PHS34---RH
KD1206PHS3 H
KD1206PHS3 H-ND
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 25.0 dB(A) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.060A Vrsta ležaja Sleeve