KDE2408PTS1-6
SunonSunon
Sunon
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: KDE2408PTS1-6
Proizvajalec / znamka: Sunon
Opis izdelka FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi: 1.KDE2408PTS1-6.pdf2.KDE2408PTS1-6.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije KDE2408PTS1-6
Številka dela KDE2408PTS1-6 Proizvajalec Sunon
Opis FAN AXIAL 80X25.5MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4278 pcs Podatkovni list 1.KDE2408PTS1-6.pdf2.KDE2408PTS1-6.pdf
Premer 25.50mm Utež 0.265 lb (120.2g)
Napetostni razpon 20.4 ~ 27.6VDC Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.180 in H2O (44.8 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija KDE
RPM 3000 RPM Moč (Watts) 3.60W
Druga imena E2480PTS16---RA delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 34.0 dB(A) Material - okvir Polybutylene Terephthalate (PBT)
Material - rezilo Polybutylene Terephthalate (PBT) Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.150A Vrsta ležaja Sleeve