PMD1209PTB1-A.(2).GN
SunonSunon
PMD1209PTB1-A.(2).GN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PMD1209PTB1-A.(2).GN
Proizvajalec / znamka: Sunon
Opis izdelka FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE
Podatkovni listi: PMD1209PTB1-A.(2).GN.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PMD1209PTB1-A.(2).GN
Številka dela PMD1209PTB1-A.(2).GN Proizvajalec Sunon
Opis FAN AXIAL 92X25MM 12VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4843 pcs Podatkovni list PMD1209PTB1-A.(2).GN.pdf
Premer 25.00mm Utež 0.265 lb (120.2g)
Napetostni razpon 6 ~ 13.8VDC Napetost - ocenjena 12VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.370 in H2O (92.2 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 92mm L x 92mm H Serija PMD
RPM 4200 RPM Moč (Watts) 5.50W
Druga imena 259-1420
PMD1209PTB1-A (2).GN
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 48.0 dB(A) Material - okvir -
Material - rezilo - Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.460A Vrsta ležaja Ball