PMD2408PTB1-A.(2).GN
SunonSunon
PMD2408PTB1-A.(2).GN Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PMD2408PTB1-A.(2).GN
Proizvajalec / znamka: Sunon
Opis izdelka FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije PMD2408PTB1-A.(2).GN
Številka dela PMD2408PTB1-A.(2).GN Proizvajalec Sunon
Opis FAN AXIAL 80X25MM 24VDC WIRE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4306 pcs Podatkovni list
Premer 25.00mm Utež 0.22 lb (99.79g)
Napetostni razpon 10 ~ 27.6VDC Napetost - ocenjena 24VDC
Prekinitev 2 Wire Leads Statični tlak 0.430 in H2O (107.1 Pa)
Velikost / dimenzija Square - 80mm L x 80mm H Serija PMD
RPM 4700 RPM Moč (Watts) 5.00W
Druga imena 259-1416
PMD2408PTB1-A (2).GN
delovna temperatura 14 ~ 158°F (-10 ~ 70°C)
Hrup 47.0 dB(A) Material - okvir -
Material - rezilo - Lifetime @ Temp. -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Lastnosti - Tip ventilatorja Tubeaxial
Trenutna ocena 0.210A Vrsta ležaja Ball