CPA2512Q5R60FS-T10
SusumuSusumu
CPA2512Q5R60FS-T10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CPA2512Q5R60FS-T10
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 5.6 OHM 1% 16W 2512
Podatkovni listi: 1.CPA2512Q5R60FS-T10.pdf2.CPA2512Q5R60FS-T10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CPA2512Q5R60FS-T10
Številka dela CPA2512Q5R60FS-T10 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 5.6 OHM 1% 16W 2512 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 75644 pcs Podatkovni list 1.CPA2512Q5R60FS-T10.pdf2.CPA2512Q5R60FS-T10.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 2512 Velikost / dimenzija 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Serija CPA Odpornost 5.6 Ohms
Moč (Watts) 16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2512 (6432 Metric) Druga imena CPA2512Q5R60FST10
CPA25Q5.6TR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.032" (0.80mm)
Lastnosti Moisture Resistant Stopnja napak -
natančen opis 5.6 Ohms ±1% 16W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Moisture Resistant Thin Film Sestava Thin Film