DS1L5DJ050K-C
SusumuSusumu
DS1L5DJ050K-C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DS1L5DJ050K-C
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka IND DELAY LINE 500PS 1 OHM TH
Podatkovni listi: DS1L5DJ050K-C.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije DS1L5DJ050K-C
Številka dela DS1L5DJ050K-C Proizvajalec Susumu
Opis IND DELAY LINE 500PS 1 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4909 pcs Podatkovni list DS1L5DJ050K-C.pdf
Toleranca ±0.025nS Serija DS1L
Pakiranje Bulk Paket / primer 3-SIP
Druga imena 408-1124 delovna temperatura -10°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 50 Ohms
natančen opis 500ps ±0.025nS Inductor Delay Line 100mA 50 Ohms 3-SIP Čas zamude 500ps
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Tok 100mA