HPL1005-3N6
SusumuSusumu
HPL1005-3N6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HPL1005-3N6
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka FIXED IND 3.6NH 650MA 300 MOHM
Podatkovni listi: HPL1005-3N6.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HPL1005-3N6
Številka dela HPL1005-3N6 Proizvajalec Susumu
Opis FIXED IND 3.6NH 650MA 300 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4811 pcs Podatkovni list HPL1005-3N6.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±0.2nH
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija HPL
Ocene - Q @ Frek 13 @ 300MHz
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 408-1316-1
HPL10053N6
delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 300MHz Induktivnost 3.6nH
Višina - sedež (maks.) 0.013" (0.33mm) Frekvenca - Samozadostna 7GHz
natančen opis 3.6nH Unshielded Thin Film Inductor 650mA 300 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost -