HRG3216P-1021-B-T5
SusumuSusumu
HRG3216P-1021-B-T5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HRG3216P-1021-B-T5
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 1.02K OHM 0.1% 1W 1206
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HRG3216P-1021-B-T5
Številka dela HRG3216P-1021-B-T5 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 1.02K OHM 0.1% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164179 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm) Serija HRG
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 1206 (3216 Metric)
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca HRG3216P-1021-B-T5
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
FIFO's 2 Razširjen opis 1.02k Ohm ±0.1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1% Opis RES SMD 1.02K OHM 0.1% 1W 1206