HRG3216P-8062-B-T1
SusumuSusumu
HRG3216P-8062-B-T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HRG3216P-8062-B-T1
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 80.6K OHM 0.1% 1W 1206
Podatkovni listi: HRG3216P-8062-B-T1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije HRG3216P-8062-B-T1
Številka dela HRG3216P-8062-B-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 80.6K OHM 0.1% 1W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 113526 pcs Podatkovni list HRG3216P-8062-B-T1.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.065" W (3.20mm x 1.65mm)
Serija HRG Odpornost 80.6 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant
Stopnja napak - natančen opis 80.6 kOhms ±0.1% 1W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thin Film